פריסבי - ליסינג, השכרה ומכירת רכב, לעמוד הבית

ליסינג עסקי עם פריסבי

freesbe פועלת בישראל משנת 1933 בעולמות הרכב, ומפעילה כ-100 סניפים ברחבי הארץ. freesbe היא היבואנית הרשמית של המותגים: רנו, ניסן, דאציה, אינפיניטי, צרי, XPENG ו-EVEASY. אנחנו בפריסבי מעניקים מגוון שירותי רכב ללקוחות עסקיים קטנים כגדולים גם בסניפים וגם באתר האינטרנט שלנו. לרבות, מכירה והשכרת רכבים, שירותי ביטוח, שירותי מימון, מכירה ושיווק של כלי צמ"ה, פתרונות טעינה לרכבים חשמליים, ליסינג פרטי וכמובן ליסינג תפעולי לכל העסקים. מערך השירות והתפעול שלנו צומח ומתחדש כל הזמן במטרה לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר. הקשר האישי עם הלקוח, השירות המצוין והמקצועיות של כל אנשי הצוות שלנו הופכים אותנו לחברת הליסינג המושלמת עבור העסק שלך.

פריסבי מספקת שירותי ליסינג לחברות המובילות במשק הישראלי, וביניהן:

comverce
maccabi
clal
harel
hapoalim
refael
government
IAI
elbit
yes
yourBuisness

קצת שאלות ותשובות, בשביל זה אנחנו פה

ליסינג עסקי היא עסקת ליסינג בין מעסיק לבין חברת הליסינג, המספקת הטבות המותאמות לעסק ולעובדיו. סל השירותים כולל גם ביטוח, טיפולים, תיקונים ועוד, ואנשי השירות שלנו ילוו את העסקה מתחילתה ועד סופה ויספקו ייעוץ מקצועי ואמין בכל שלבי הדרך.
ליסינג תפעולי הוא למעשה שמו השני של הליסינג העסקי. הליסינג התפעולי הוא סוג של עסקת חכירה הכוללת בתוכה גם את כל האספקטים של אחזקת הרכב, והיא מוצעת לכלל הלקוחות בשוק, אך הוא נודע כסוג העסקה המועדף על עסקים המעוניינים להאציל את ההתעסקות ברכב לחברת הרכב, ולהתמקד בניהול העסק שלהם ללא הפרעות.
הליסינג העסקי אמנם פרץ לתודעה הישראלית כעסקה המתאימה לעסקים גדולים, אך התשובה היא שליסינג עסקי יכול להשתלם לעסקים בכל גודל. ליסינג עסקי הוא סוג עסקה גמיש מאוד, וכל לקוח, מעסק קטן או אפילו מעצמאי הזקוק לרכב אחד ועד חברת ענק הזקוקה לצי רכבים, יכול למצוא עסקה משתלמת ונוחה.
חברת freesbe היא קבוצת הרכב הגדולה בשוק הישראלי. לכן, באפשרותה לספק ללקוחותיה מבחר גדול של רכבים, הכולל רכבים מסחריים, רכבים חשמליים (לרבות פתרונות טעינה), ובעיקר שירות וליווי אישי בכל שלבי העסקה, ומחויבות בלתי מתפשרת לאמינות ושקיפות. נשמח להתאים את העסקה לצרכים הספציפיים של העסק תוך כדי מתן שירות אמין, שקוף ומקצועי.