פריסבי - ליסינג, השכרה ומכירת רכב, לעמוד הבית

מימון עם freesbeLogo

חברת המימון שלנו קיימת משנת 2008 ומאפשרת לך לרכוש את המכונית בנוחות ובגמישות מקסימלית. תכנון מסלול ומבנה ההלוואה מותאם לך באופן הכי משתלם ויצירתי ונעשה בליווי מלא וצמוד. המימון אינו משפיע על מסגרת האשראי שלך בבנק ובכרטיסי האשראי.

מחשבון מימון לרכב חדש

מחשבון המימון שלנו יעזור לכם בתכנון או בהתאמת החזר החודשי שלכם

מה עלות הרכב?

ערך הרכב צריך להיות בין 20,000 ל₪400,000

המחשבון הינו כלי עזר בלבד להערכת ההחזר החודשי על בסיס הנתונים שהוקלדו על ידך ואינו מהווה הצעה למימון. התשלום החודשי מחושב לפי ריבית שנתית נומינלית משתנה של פריים + 2.95% ואינו כולל עלות הקמת הלוואה ועמלת גביה חודשית.

מתן ההלוואה בפועל הנו בכפוף לאימות הנתונים וקבלת מסמכים נדרשים וכן אישור הגוף המממן, אוטוקאש שרותי מימון בע"מ ותנאיו מקבוצת פריסבי בעלת רישיון למתן אשראי מספר 54715. אי עמידה בפירעון ההלוואה או החזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

היתרונות במימון איתנו

עד 100% מימון ממחיר הרכישה, גם האביזרים בפנים

התשלום החודשי יותאם לגובה התשלום שנוח לך

אנחנו גמישים. אפשר לשנות תוכנית, לדלג על חודש או אפילו לדחות חלק מהסכום לסוף התקופה

דברו איתנו !
בחרו את נושא הפנייה

טופס השארת פרטים
נושא הפנייה

שם פרטי

שם משפחה

טלפון נייד

מספר רישוי

אימייל (לא חובה)

פרטי הפנייה

0/500

אז בואו נעשה קצת סדר, ממה מורכבת עסקת מימון

מקדמה

הסכום שאותו נוח לך לשלם על חשבון מחיר הרכב והיתרה תיפרס להלוואה. אצלנו תוכל לקבל הלוואה עד 100% ממחיר הרכישה כולל האביזרים כך שלא תצטרך לשלם מקדמה בכלל.

תשלום חודשי

התשלום החודשי שנוח לך להחזיר בכל חודש באופן שלא יכביד לך על התזרים החודשי וההוצאות ויאפשר לך להמשיך להתנהל בצורה תקינה. התשלום החודשי מכיל גם את הריבית שמחושבת בהלוואה ומשתנה בהתאם לגובה ההלוואה ומספר החודשים שתבקש להחזיר אותה. ניתן להפחית את גובה התשלום החודשי עם דחיית חלק מסכום ההלוואה לסוף התקופה.

ריבית

הריבית שלפיה מחושב החזר ההלוואה ומגולמת בתוך ההחזר החודשי. גובה הריבית משתנה בהתאם למסלול ההלוואה ומותאם לפי סוג הרכב שנבחר.

תשלום בסוף התקופה

חלק מסכום ההלוואה שנדחה לסוף ההלוואה. את/ה בוחר אם תרצה לבנות את ההלוואה עם תשלום דחוי לסוף התקופה. גובה התשלום הדחוי גם הוא מושפע מסוג הרכב ותקופת ההלוואה ומשפיע על גובה ההחזר החודשי.

תקופת ההלוואה

מספר החודשים לפריסת ההלוואה ותשלום ההחזר החודשי. מספר החודשים להחזר ההלוואה הוא לבחירתך ומשפיע על גובה ההחזר החודשי.

בדקו את הזכאות שלכם

אנחנו ממש אוהבים לדבר, תשאירו לנו את כל הפטפוטים! ספרו לנו מי אתם ומה חשוב לכם ואנחנו כבר ניצור אתכם קשר

קצת שאלות ותשובות, בשביל זה אנחנו פה :)

כל אדם, מעל גיל 24, העונה על דרישות בסיסיות של יכולת החזר ויציבות פיננסית זכאי לקבלת הלוואה. חשוב לציין, בדיקת הזכאות נקבעת על ידי הגוף המממן ובידי מומחי החברה אשר קובעים את אחוז המימון המקסימלי שיועמד לרשות הלקוח.
סכום ההלוואה מוגבל ותלוי בערך הרכב אותו מעוניין הלווה לרכוש. סכום זה יכול להגיע לעד 100% ממחיר הרכב ומשתנה בהתאם לנתוני הלווה ומדיניות החברה.
שיעור הריבית נקבע בעסקה בהתאם למסלול בו בחר הלקוח מתוך המסלולים האטרקטיביים שמעמידה עבורו חברת המימון. ההלוואות ניתנות בדרך כלל לתקופה של עד 60 חודשים.
שיעור המימון נקבע בכל עסקה בהתאם לנתוני הרכב והלקוח. האפשרות לשיעורי מימון גבוהים הינה עד 100% משווי הרכב, ונקבעת בהתאם לפרמטרים שונים הקשורים בלקוח.
במתן הלוואה יש לדאוג לבטחונות נאותים שיבטיחו את פירעון ההלוואה. בהלוואה לרכישת רכב, משמש הרכב בטוחה כנגד ההלוואה. כאשר הרכב משועבד, אי אפשר למכור אותו לצד ג ללא הסרת השעבוד מהרכב.
השעבוד נרשם במשרד הרישוי ומופיע גם ברישיון הרכב וברשם המשכונות או רשם החברות. במקביל, נרשמת הערת שיעבוד בפוליסת הביטוח של הרכב המשועבד לטובת חברת המימון.
השעבוד מוסר כאשר ההלוואה מסתיימת והלווה סיים את כל התחייבויותיו בהלוואה או במקרים של פירעון מוקדם של יתרת ההלוואה. חברת אוטוקאש שרותי מימון מעבירה הוראת ביטול השעבוד לגורמים המשעבדים והממשכנים שיפעלו להסרת השעבוד.

יש לכם עוד שאלות? לפניות הציבור

מרכז לוגיסטי פארק ראם, ת.ד. 90

שעות פעילות: א'-ה' 08:00-16:00

אוטוקאש שרותי מימון בע"מ מקבוצת פריסבי בעלת רישיון למתן אשראי מספר 54715.

Call