פריסבי - ליסינג, השכרה ומכירת רכב, לעמוד הבית

מחיר


מחיריתרונות בקניית רכב יד ראשונה

שאלות ותשובות

בשמחה! freesbe מציעה לכם עסקאות טרייד אין שיאפשרו לקהל לקוחותיה להתחדש במכונית, במחירים אטרקטיביים במיוחד.
בדיקה חזותית לרכב הינה בדיקה שטחית של הרכב, המתבצעת כבר בתחילת תהליך הרכישה. במידה והבדיקה החזותית עברה בהצלחה, ניתן להתקדם לנסיעת מבחן ולבדיקה מקיפה ויסודית יותר של הרכב. בדיקה חזותית כוללת בדיקה של הרכב בעין בוחנת, ללא כלים מיוחדים. הבדיקה כוללת את הנראות הכללית של הרכב, מצב הפח, חלקי הפלסטיק, הריפוד וכדומה.
נסיעת מבחן נועדה לבחון את ביצועי הרכב ואת חווית הנהיגה בו לפני רכישת הרכב. המטרה היא לוודא שהרכב תואם לצרכים ולציפיות שלכם. במהלך נסיעת המבחן כדאי לשים לב לאיכות הנסיעה ונוחות הישיבה ברכב. מומלץ לקחת את הרכב לכבישים מסוגים שונים, כולל עליות וירידות תלולות, סמטאות צרות וכבישים מהירים, כדי לבחון את ביצועי הרכב בתנאים משתנים.
בדיקה מקיפה במוסך מורשה או מכון בדיקה מורשה נועדה לספק לכם ביטחון ברכישת הרכב הנבחר. מדובר על בדיקה מקיפה ויסודית הבוחנת את מצב השלדה של הרכב, המנוע, מערכת הפליטה, המתלים ותקינות הרכיבים השונים. הבדיקה נעשית באמצעות מערכות ממוחשבות ומתקדמות, שנועדו לקבוע את תקינות הרכב ולוודא כי הוא לא עבר שום סוג של חבלה או תאונה.
כן. מתום 3 חודשים ועד 12 חודשים ממסירת הרכב אפשר להחזירו, בהנחה שהוא לא עבר תאונה ולא ניזוק, ובתנאי שעבר בהצלה בדיקה על ידי freesbe. כל הפרטים בעמוד מדיניות ההחזרות שלנו.